HostingHosting Hizmetlerinde ki Büyük İndirim Fırsatını Kaçırma!

Hakkımızda

Hakkımızda

Clouduck.com.tr: 2019 yılından bu yana bireysel ve kurumsal olarak hosting, domain, sunucu kiralama ve barındırma alanlarında müşterilerimize hizmetler sunduk. 2021 yılında kendi sunucularımız ile Türkiye'nin en büyük Datacenterlarından biri olan Netdirekt ile iş birliği yaparak kendi kabinlerimizde Dedicated kiralama ve Sunucu barındırma hizmetleri sunmaya başladık.

 

Müşterimizin öncelikle güvenliğini sağlamak için tüm sunucularımız raid 50 mimarisine göre yapılandırıldı. Her sunucularımızın fiziksel olarak donanımlarının yedeği olmak ile beraber her sunucu günlük olarak yedeklenmektedir.

Kuruluşundan bu yana ürün ve hizmetlerini, üyelerinin ihtiyaçlarına göre belirleyerek ihtiyaçlarına  çözümü sunmayı amaçlayan Clouduck.com.tr, müşterilerinin bu alanda yaşadığı bilgi ve tecrübe eksikliğini 7/24 kesintisiz destek sağlayarak çözümlemeyi amaçlamaktadır.

Genç ve alanında uzman bir ekibe sahip olan Clouduck.com.tr için en önemli husus "Güvenlik" olmakla beraber, en yeni ve en son teknolojiyi en uygun fiyatlarla müşterilerine sağlamayı amaçlamaktadır.

 

Yatırımlarını ve fiyat politikalarını kaliteden ödün vermeden en optimum şekilde sağlayan Clouduck.com.tr, yedekli network ve sunucu altyapısı ile olası kriz ve istenmeyen durumlara son derece hazırlıklı durumdadır.  Olağan üstü kriz durumları için birden fazla eylem planına sahip olan Clouduck.com.tr, müşterilerine kesintisiz en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ofis İçi Görüntüler: (Çok Yakında)Top