Bulut Sunucu

Bulut Sunucu

Bulut sunucular, fiziksel sunucular üzerinde Wmware sanallaştırma teknolojilerini kullanarak oluşturulan kiralık sunuculardır.

Model İşlemci İşlemci Ram Ram Disk Disk Trafik Trafik Lokasyon Lokasyon Fiyat Fiyat SATIN AL
Cloud-S 1 CORE 2 GB 15 GB SSD 1Gbit TR 45 ₺ (Aylık) SATIN AL
Cloud-M 1 CORE 3 GB 30 GB SSD 1Gbit TR 73 ₺ (Aylık) SATIN AL
Cloud-L 2 CORE 4 GB 40 GB SSD 1Gbit TR 135 ₺ (Aylık) SATIN AL
Cloud-XL 2 CORE 6 GB 60 GB SSD 1Gbit TR 150 ₺ (Aylık) SATIN AL
Cloud-XXL 4 CORE 8 GB 80 GB SSD 1Gbit TR 180 ₺ (Aylık) SATIN AL
Cloud-XXXL 6 CORE 16 GB 120 GB SSD 1Gbit TR 250 ₺ (Aylık) SATIN AL

Paketlerimizin avantajlı özelliklerini keşfedin!

Web sitelerinizin sorunsuz ve kesintisiz çalışması için geliştirilen mükemmel özelliklere göz atın.

  • Litespeed Web Servisi Litespeed; Performans ve güvenlikten ödün vermeden web sitenizi korumaktadır. Web yayını için özel olarak üretilmiş olması nedeni ile web sitenizin hızını ikiye katlayacaktır.
  • LSCache Ön Bellekleme Cache(Ön bellekleme) Litespeed web servisinin bir bileşeni olmakta olup dinamik içeriği hızlandırmaya yaramaktadır.
  • AntiSpam/Antivirüs Koruması İstenmeyen e-posta, kimlik avı ve her türlü kötü niyetli zararlı yazılıma karşı bilinen ve bilinmeyen tehditleri hızlıca tespit ederek web sitenizi kötü amaçlı kişilere karşı korur.
  • Ücretsiz Yedekleme Tüm paylaşımlı hosting sunucularımız da haftalık yedekleme hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Oluşabilecek sorunlarda web sitenizi kolaylıkla geri yükleyin.
  • DirectAdmin Kontrol paneli Güvenilir ve stabil kontrol paneli olan DirectAdmin ile web sitenizi kolaylıkla, güvenle yönetin.
  • Tek Tıkla Uygulama Kurulumu Yazılım bilginiz olmasa dahi web hosting hizmetlerinde tek tıkla, Wordpress, Opencart, Lavarel gibi yüzlerce scripti otomatik kurabilir ve yayına alabilirsiniz.